Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

Матеріали для проведення 1 уроку 2017-2018 н.р.

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Про структуру 2017/2018 н.р. та навчальні плани загально-освітніх навчальних закладівМіністерство освіти України

Новини Миколаївського НВК

Шевченківські дні в школі

Із свіжим березневим вітром, з подихом весни приходить до нас, українців, величне свято –  день народження Т. Г. Шевченка, великого сина України.

Осмислення життя і творчості Кобзаря давно стало доброю традицією Миколаївського НВК, тому й традиційно тут проходять Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово.

Учні 5, 8 класів разом із вчителем української мови та літератури Путінцевою Ю.М. провели усний журнал на тему «Тарасовими шляхами». Шкільний бібліотекар Прокопенко Л.І. презентувала виставку нових видань творів поета.

Для учнів 5-11 класів відбувся конкурс читців поезії Тараса Шевченка «Кобзареве слово», який провела вчитель української мови та літератури Железняк Т.М. Діти слухали, затамувавши подих, улюблені вірші славетного поета, декламували вибрані рядки творів. Присутні у залі відчували себе однією родиною, об’єднаною рідним словом Тараса.

Свої враження про творчість Шевченка, ставлення до вшанованого поета, учні всіх класів відобразили у виставці малюнків та плакатів «Незабутній Тарас».

Приємно зазначити, що учні усіх класів активно долучилися до відзначення Шевченківських днів.

 
 
Назад до коротких новин  |   | Опубліковано 2018 Apr 02 Автор: vmakarets
Powered by CuteNews