Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

Матеріали для проведення 1 уроку 2017-2018 н.р.

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Про структуру 2017/2018 н.р. та навчальні плани загально-освітніх навчальних закладівМіністерство освіти УкраїниGraffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter
Каталог сайтов города Сумы

Завантажити презентацію

Поради батькам

Робота "гарячої" лінії
Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або 386 (короткий номер з мобільного)
Національна дитяча “гаряча" лінія  0 800 500 225 або 772 (для дзвінків з мобільного)
Як проявляється скарлатина у дітей?
Не помітити скарлатину у дитини важко, але як відрізнити це захворювання від інших дитячих інфекцій? Як проявляється скарлатина у дітей?
Менше ста років тому доля піонерки з поеми Е. Багрицького повторив б чи не кожна третя дитина, хворий скарлатиною. Епідемії скарлатини несли людські життя і тільки з винаходом пеніциліну лікарі зітхнули спокійно.

 
Звернення до батьків
Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкрай стурбований станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного мешканця Сумського району, особливо до батьків.
За статистикою, в нашій країні в мирний час, внаслідок нещасних випадків щодня гине 3-є дітей! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
До уваги батьків!

Адміністрація Миколаївського НВК інформує, що з питань правового характеру стосовно учнів Ви можете звернутися до оперуповноваженого СКМСД Сумського РВ УМВС України Підвезько Ольги Григорівни. Контактний телефон 050-22-06-268. 

БАТЬКАМ МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА
Готовність дитини до школи визначається не лише опануванням первинних знань про математику, довкілля, грамоту, зв'язне мовлення тощо, але і психологічною, фізичною, соціальною підготовкою до навчання.
1. Ваше завдання — виховати в дитини позитивне ставлення до майбутнього навчання, для цього потрібно розповідати, що таке школа, хто такі вчителі, учні; чим займаються в школі, наскільки це може бути цікавим і захопливим.
2. Перед вступом до першого класу ваша дитина має бути досить розвиненою фізично, тобто володіти такими якостями, як спритність, координація рухів, уміння керувати своїм тілом. Адже навчання вимагатиме від маленького школяра неабияких сил.
Що ж необхідно знати вашому майбутньому першокласникові?
1) Своє прізвище, ім'я, по батькові; вік; домашню адресу; місто (село), країну, в якій він живе.
2) Прізвище, ім'я, по батькові, професії батьків.
3) Лічбу, математичні цифри і знаки, операції з числами (складання, віднімання, порівняння, задачі).
4) Голосні, приголосні звуки, розподіл слів на склади, речення — на слова.
5) Пори року (послідовність, місяці, календар), явища природи.
6) Свійських тварин нашої смуги та їхніх дитинчат, а також тварин далеких країн; зимуючих, перелітних птахів; особливості життя комах.
7) Види транспорту за способом пересування та призначенням.
8) Одяг, взуття за призначенням.
9) Фрукти, овочі, ягоди нашої смуги. А також рослини лісів, парків, садів, лук.
10) Народні казки, авторські казки, вірші.
Якими навичками має володіти майбутній першокласник?
1) Добре володіти ножицями (вирізати з бумаги деталі різної форми).
2) Володіти олівцем: проводити різні лінії, малювати геометричні фігури, нескладні об'єкти, заштриховувати контури малюнків в різному напрямку, зафарбовувати, не виступаючи за контури.
3) Уміти користуватися пензликом, фарбами, пластиліном.
4) Вільно орієнтуватися на аркуші та в просторі.
5) Розповідати за малюнком, переказувати знайомий текст, заучувати напам'ять вірші.
 
Перший учитель — який він?
Перш ніж ви відведете малюка до першого класу, прийдіть до школи заздалегідь (краще під час закінчення навчального року), подивіться, як учитель звертається до дітей, поспостерігайте за   стосунками   дітей   у   колективі   (нерідко   характер   учителя відбивається на колективі класу), поспілкуйтеся з батьками чотирикласників: чи із задоволенням їхня дитина ходить до школи, чи подобається вчитель, чи бували випадки, коли вчитель кричав на дітей, чи проводить учитель із дітьми додатковий час, окрім уроків, чи доступно викладає навчальний матеріал. Так ви можете отримати більше інформації для роздумів.
Перший учитель —це та людина, від якої може залежати, чи сподобається вашій дитині навчатися, чи отримає вона необхідну основу для подальшого навчання в середній школі, чи зможе вона повноцінно розкритися.
 
Успіхів вам і вашому майбутньому учневі!
 
Powered by CuteNews

Секрети виховання.
ПОРАДИ НА КОЖНИЙ ДЕНЬ

Кажіть своїй дитині: 1.Люблю тебе, не дивлячись ні на що.
2. Я люблю тебе, навіть коли ти сердишся на мене.
3. Я люблю тебе, навіть коли я злюся на тебе.
4. Мені сподобалося сьогодні з тобою гратися.
5. Спасибі.
Розповідайте:
1. Про те, як вони були маленькі.
2. Історію про те, як ви вибирали їм імена.
3. Про себе в їхньому віці.
4. Що коли ви тримаєте їх за руку і стискаєте її 3 рази, це секретний код, який означає –« люблю тебе ».
5. Чим ви зараз займаєтеся.

Натисніть для повного перегляду