Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

Матеріали для проведення 1 уроку 2017-2018 н.р.

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Про структуру 2017/2018 н.р. та навчальні плани загально-освітніх навчальних закладівМіністерство освіти УкраїниGraffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter
Каталог сайтов города Сумы

З досвіду роботи вчителів ЗНЗ

Видиш Любов Омелянівна, учитель математики та фізики, спеціаліст вищої категорії

1. Розробка уроку алгебри у 8 класі по темі: «Квадратний корінь з числа»

Мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання та вміння учнів щодо означення, властивостей арифметичного квадратного кореня з числа та способів його застосування для перетворення числових та буквених виразів; розвивати обчислювальні навики учнів; виховувати до предмета, самостійність, наполегливість у роботі.

Завантажити


2. Розробка уроку алгебри у 11 класі по темі: «Найбільше і найменше значення функції на відрізку»

Мета: : навчити учнів застосовувати поняття похідної для знаходження найбільшого і найменшого значення функції на відрізку; застосовувати дані знання для розв’язування прикладних задач; розвивати логічне мислення вміння аналізувати і узагальнювати; виховувати культуру математичного запису.

Завантажити


3. Розробка виховного позакласного заходу по темі: «Розумники й розумниці»

Мета: : формувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики; розкрити красу математичних понять; поглибити здобуті на уроках знання , показати способи їх використання на практиці; виховувати колективізм, відповідальність за виконану справу.

Завантажити