Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

Фінансовий звіт за перше півріччя 2018 рокуМіністерство освіти України

Раціональне харчування
Харчування дітей, які часто хворіють
Що ми розуміємо під поняттям «раціональне харчування»? Це фізіологічно повноцінне харчування дитини — різноманітне і збалансоване, що містить усі необхідні компоненти для повноцінного розвитку дитячого організму.
Раціональне харчування є невід'ємною складовою здорового способу життя та одним з чинників підвищення резистентності організму до більшості інфекційних і неінфекційних захворювань у дітей раннього та дошкільного віку.
 
 
Зв'язок між раціоном харчування і станом імунної системи
Неправильне харчування дитини є причиною різноманітних порушень травлення, що негативно відбивається на стані імунної системи. Останнім часом значно зросла кількість дітей, які страждають на захворювання шлунково-кишкового тракту, у тому числі дисфункціональні. Як правило, саме таких дітей зараховують і до групи тих, які часто хворіють на гострі респіраторні захворювання.
 
Через патологію шлунково-кишкового тракту що зумовлює різні види порушення травлення, у дитини розвивається дисбіоз (або ж дисбактеріоз) кишківника. Саме у кишківнику знаходиться багато лімфатичних фолікулів, 60% яких формують імунну систему. Внаслідок порушення травлення в організмі накопичуються токсини, що виснажують імунну систему. До того ж через дисбіоз кишківника дружня мікрофлора пригнічується, а патогенна й умовно патогенна — зростає, що збільшує навантаження на імунну систему організму та знижує його захисні функції. Отже, бачимо досить чіткий зв'язок між порушенням травлення і зниженням опору організму інфекційним захворюванням.
 
До того ж часто хворіють ті діти, які страждають на різні види алергії, зокрема харчову. Схильність організму до алергічних реакцій свідчить про неправильну роботу імунітету. Нераціональне харчування лише посилює ймовірність появи алергії та спричиняє дисбаланс в імунній системі. Як наслідок — дитина частіше хворіє.
 
Powered by CuteNews