Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

Фінансовий звіт за перше півріччя 2018 рокуМіністерство освіти України

Новини Миколаївського НВК

1 Вересня - День знань

Першого вересня, як і належить, подвір’я Миколаївського НВК було переповнене. Тут зібрались школярі, вчителі, батьки та гості з нагоди свята Першого дзвоника. Прийшли нас привітати  сільський голова Самотой Сергій Володимирович та голова Кекинської сільської ради Санжаревський Борис Іванович. 

Опубліковано 2013 Sep 01 . Автор: vmakarets
Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни — державне свято України. Відзначається щорічно 23 серпня. Раніше День Державного Прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця відзначала це свято 24 липня. Саме цього дня у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над Київською мерією.

Опубліковано 2013 Aug 23 . Автор: vmakarets
В Україні відзначається державне свято - День Конституції України

28 червня в Україні відзначається державне свято - День Конституції України. Цього дня, 16 років тому, Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни - першу Конституцію новітньої незалежної Української держави.

Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція врахувала історичний досвід українського народу і кращі світові традиції.

Опубліковано 2013 Jun 28 . Автор: vmakarets
Туристичний зліт 2013

З 17 червня по 21 червня 2013 року на базі Северинівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів було проведено районний туристичний зліт. Участь прийняли 11 шкіл району. 

Опубліковано 2013 Jun 21 . Автор: vmakarets
Робота табору "Сонцеграй"
Літо табірне веселе
 
Літо для дітей завжди довгождане. Канікули, розваги, відпочинок, ігри, веселощі. Для учнів Миколаївського НВК літо завжди починається з табору відпочинку. В цьому році пришкільний табір відпочинку "Романтик" відвідували 50 учнів 1 - 6 класів. Дозвілля дітей було цікавим та різноманітним:
 
 взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті "Малюємо щасливе дитинство",розважальній  програмі "Ми - талановите майбутнє України",
екологічному  брейн - ринзі "Лікарські рослини", вікторина "Історія рідного краю", шахово-шашковому турнірі та ін..
Опубліковано 2013 Jun 17 . Автор: vmakarets

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Powered by CuteNews