Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

Матеріали для проведення 1 уроку 2017-2018 н.р.

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Про структуру 2017/2018 н.р. та навчальні плани загально-освітніх навчальних закладівМіністерство освіти України

Новини Миколаївського НВК

Свято Останнього дзвоника 24 травня 2013 року
Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою. Випускників привітали із закінченням школи і виходом до "великого життя"! Свято Останнього дзвоника пройшло в урочистій обстановці. З вітальним словом до учнів звернулися директор Миколаївського НВК А. О. Вода, сільський голова Миколаївської  сільської ради Самотой С.В., сільський голова Кекинської  сільської ради Санжаревський Б.І., голова батьківського комітету Оксьома М.І.
Опубліковано 2013 May 24 . Автор: vmakarets
68-а річниця перемоги у Великій Вітчизняній війні

День Перемоги (рос. День Победы) — державне свято Радянського Союзу, що відзначалося щорічно 9 травня «на згадку про переможне завершення Великої Вітчизняної війни радянського народу проти німецько-фашистських загарбників». Дата пов'язана з прийняттям капітуляції Німеччини у війні за московським часом. Встановлене указом президії Верховної Ради СРСР від 8 травня 1945 року як день «всенародного торжества». 

Опубліковано 2013 May 14 . Автор: vmakarets
Свято Світлого Христового Воскресіння

Свято Світлого Христового Воскресіння, Пасха - головна подія року для православних християн і найбільше православне свято. Слово "Великдень" прийшло до нас із грецької мови й означає "переходження", "звільнення". У цей день ми торжествуємо позбавлення через Христа Спасителя всього людства від рабства диявола і дарування нам життя і вічного блаженства. 

Опубліковано 2013 May 05 . Автор: vmakarets
Підготовка до Дня Перемоги

На території с. Миколаївка знаходиться пам’ятник Невідомому солдату та місце поховання  воїнів, що полягли в бою за визволення села від німців. Учні Миколаївського НВК постійно підтримують порядок на цьому святому місці.

Опубліковано 2013 Apr 30 . Автор: vmakarets
27 річниця трагедії на Чорнобильській АЕС

В Україні та світі сьогодні, 26 квітня, відзначають Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф. У цей день згадують про 27-му річницю трагедії на Чорнобильській атомній електростанції (АЕС).

Опубліковано 2013 Apr 26 . Автор: vmakarets

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Next >>

Powered by CuteNews