Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

Фінансовий звіт за перше півріччя 2018 рокуМіністерство освіти України

Новини Миколаївського НВК

Звернення до батьків
Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкрай стурбований станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного мешканця Сумського району, особливо до батьків.
За статистикою, в нашій країні в мирний час, внаслідок нещасних випадків щодня гине 3-є дітей! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
Опубліковано 2015 Oct 20 . Автор: vmakarets
Туристичний похід приурочений до Дня туриста
26.09.2015 учні Миколаївського НВК здійснили туристичний похід приурочений до Дня туриста. Вони змагалися у подоланні смуги перешкод, у розпалюванні вогнища на швидкість, у розбивці туристичного намету. А кашовари пригостили всіх смачним туристичним обідом.
 
Опубліковано 2015 Sep 28 . Автор: vmakarets
Легкоатлетичний крос на приз Вадима Стеценка
25.09.2015 у Миколаївському НВК відбувся загальношкільний  легкоатлетичний крос на приз Вадима Стеценка, випускника школи, що загинув під час війни на Сході України. Спонсором заходу був керівник ТОВ АФ «Вперед» В.П. Кураш. Переможці кросу отримали цінні та корисні подарунки.
 
Опубліковано 2015 Sep 28 . Автор: vmakarets
1 Вересня - День знань

Першого вересня, як і належить, подвір’я Миколаївського НВК було переповнене. Тут зібрались школярі, вчителі, батьки та гості з нагоди свята Першого дзвоника. Прийшли нас привітати  сільський голова Самотой Сергій Володимирович та голова Кекинської сільської ради Санжаревський Борис Іванович. 

Опубліковано 2015 Sep 01 . Автор: vmakarets
Мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки пам'яті випускника школи Вадима Стеценка
31 серпня 2015 року  у Миколаївському НВК відбувся мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки пам'яті випускника школи Вадима Стеценка. На мітингу були присутні учасник бойових дій у зоні АТО, бойові побратими Вадима, Голова Сумської районної ради Балицький Володимир Петрович, Голова Сумської районної державної адміністрації Кривозуб Ігор Володимирович,  депутат обласної ради Поцелуєв Володимир Іванович, директор ТОВ АФ «Вперед» Кураш Віктор Петрович, вчителі, учні школи, рідні загиблого та односельці.
Опубліковано 2015 Aug 31 . Автор: vmakarets

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Powered by CuteNews