Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

Матеріали для проведення 1 уроку 2017-2018 н.р.

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Про структуру 2017/2018 н.р. та навчальні плани загально-освітніх навчальних закладівМіністерство освіти України

Новини Миколаївського НВК

Осінні канікули у Миколаївському НВК
Цікаво і змістовно пройшли канікули у Миколаївському НВК. Учні 1-4 класів відвідали ТЮГ, де переглянули виставу «Ще раз про Червону Шапочку».
Під час канікул у школі працювали гуртки, де учні змогли поглибити свої знання. Учителі -  предметники готували учнів до ІІ туру олімпіад з базових дисциплін.
Опубліковано 2015 Nov 02 . Автор: vmakarets
Звернення до батьків
Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкрай стурбований станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного мешканця Сумського району, особливо до батьків.
За статистикою, в нашій країні в мирний час, внаслідок нещасних випадків щодня гине 3-є дітей! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
Опубліковано 2015 Oct 20 . Автор: vmakarets
Туристичний похід приурочений до Дня туриста
26.09.2015 учні Миколаївського НВК здійснили туристичний похід приурочений до Дня туриста. Вони змагалися у подоланні смуги перешкод, у розпалюванні вогнища на швидкість, у розбивці туристичного намету. А кашовари пригостили всіх смачним туристичним обідом.
 
Опубліковано 2015 Sep 28 . Автор: vmakarets
Легкоатлетичний крос на приз Вадима Стеценка
25.09.2015 у Миколаївському НВК відбувся загальношкільний  легкоатлетичний крос на приз Вадима Стеценка, випускника школи, що загинув під час війни на Сході України. Спонсором заходу був керівник ТОВ АФ «Вперед» В.П. Кураш. Переможці кросу отримали цінні та корисні подарунки.
 
Опубліковано 2015 Sep 28 . Автор: vmakarets
1 Вересня - День знань

Першого вересня, як і належить, подвір’я Миколаївського НВК було переповнене. Тут зібрались школярі, вчителі, батьки та гості з нагоди свята Першого дзвоника. Прийшли нас привітати  сільський голова Самотой Сергій Володимирович та голова Кекинської сільської ради Санжаревський Борис Іванович. 

Опубліковано 2015 Sep 01 . Автор: vmakarets

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Next >>

Powered by CuteNews