Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

Фінансовий звіт за перше півріччя 2018 рокуМіністерство освіти України

Новини Миколаївського НВК

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2018
Протягом п'яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення) подати заяву щодо участі в додатковій сесії можуть учасники зовнішнього оцінювання, які:
Опубліковано 2018 May 21 . Автор: vmakarets
8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення

В ці травневі дні учні та педагоги школи долучилися до збереження національної пам’яті українського народу. Покладанням квітів до пам'ятника Невідомому солдату вшанували пам'ять про тих,  хто поліг у горнилі боїв, хто кров’ю своєю скропив землю, тим, хто пройшов крізь бої, лихо, голод і холод, хто вижив у цій смертельній війні. 

Члени учнівського самоврядування школи виготовили пам’ятні знаки «Мак пам’яті». 

Опубліковано 2018 May 10 . Автор: vmakarets
Тиждень родинного виховання

З 10 по 14 квітня у Миколаївському НВК проходив тиждень родинного виховання.  Для батьків, учнів та усіх бажаючих взяти в ньому участь були запропоновані цікаві заходи. Це і фото-вернісаж «Знайомтесь –  моя сім'я!», і виставка дитячих малюнків, і звітний концерт учасників гуртків художньо- естетичного спрямування. Для батьків був проведений день відкритих уроків та психологічний тренінг.

Опубліковано 2018 Apr 18 . Автор: vmakarets
Фінальні змагання з баскетболу
29 березня 2018 року на базі Косівщинської ЗОШ відбувся районний фінал з баскетболу серед дівчат. Змагалися школярі Хотінської, Садівської, Червоненської та Миколаївської ЗОШ.
У трьох турах миколаївські дівчата, на жаль, не здобули перемогу, але отримали величезний досвід гри у фінальних змаганнях серед сильних гравців. 
Опубліковано 2018 Apr 02 . Автор: vmakarets
Змагання з баскетболу між навчальними закладами Сумського району серед дівчат

22 березня 2018 року в спортивному залі Миколаївського НВК відбулися змагання з баскетболу між командами дівчат Миколаївського НВК та Підліснівської ЗОШ. Змагання проходили під гучні оплески та скандування вболівальників обох команд. Спортсмени вперто  і наполегливо виборювали перемогу. 

 

Опубліковано 2018 Apr 02 . Автор: vmakarets

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Powered by CuteNews