Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

Фінансовий звіт за перше півріччя 2018 рокуМіністерство освіти УкраїниГострі кишкові інфекції
Гострі кишкові інфекції об’єднують хвороби, провідним симптомом для яких є діарея (розлад шлунку). Найчастіше збудниками кишкових інфекцій є: сальмонели, шигели, стафілококи та інші патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми. Порівняно часто кишкові інфекції викликають: ротавіруси, ентеровіруси, аденовіруси та інші збудники. Всі вони виводяться з організму зі вмістом кишківника, тривалий час зберігають свою життєздатність на різних об’єктах зовнішнього середовища, а при попаданні через рот в організм здорової людини викликають у нього ті чи інші розлади здоров’я з першочерговим ураженням органів травного тракту.
Опубліковано 2017 Nov 29 . Автор: vmakarets
Як проявляється скарлатина у дітей?
Не помітити скарлатину у дитини важко, але як відрізнити це захворювання від інших дитячих інфекцій? Як проявляється скарлатина у дітей?
Менше ста років тому доля піонерки з поеми Е. Багрицького повторив б чи не кожна третя дитина, хворий скарлатиною. Епідемії скарлатини несли людські життя і тільки з винаходом пеніциліну лікарі зітхнули спокійно.

 
Опубліковано 2016 Apr 12 . Автор: vmakarets
Кишкові захворювання у дітей – профілактика і лікування
Найбільш відомими кишковими інфекціями вважаються сальмонельоз, дизентерія, черевний тиф, холера, ротавірусу, стафілокок, ботулізм, кампілобактеріоз, ентерокок, а також отруєння токсинами. Збудниками цих захворювань є бактерії, віруси і різні токсини. Відповідно, перш ніж починати будь-яке лікування, необхідно зрозуміти, що викликало розлад кишечника. 
 
Основні симптоми кишкових розладів: частий рідкий стілець, блювота, температура, відсутність апетиту, слабкість, біль у животі, непритомність, блідість шкірних покривів, сухість у роті, метеоризм, сильна печія і здуття живота. У разі появи у Вашого малюка вищеописаних симптомів необхідно звернутися до лікаря для проведення аналізів і лікування. Важливо не нехтувати рекомендаціями доктора і точно слідувати інструкціям, оскільки кишкові інфекції можуть бути дуже небезпечними. 
 
Опубліковано 2014 Mar 24 . Автор: vmakarets
Powered by CuteNews